Znamení Panny - 3 typické vlastnosti

28.08.2023
Znamení Panny, astrologie, horoskop
Znamení Panny, astrologie, horoskop

Autor: Pavla Kopalová

Po období vrcholného léta a vlády královské znamení Lva, přebírá vládu skromnější znamení Panny. Končí čas dovolených, čas her a radovánek a začíná opět příprava na školu a pracovní proces.

Jednou z typických vlastností zemského znamení Panny je PRACOVITOST.

Panny pilně pracují, jsou činorodé, nemají rády zahálku a nečinnost jim nedělá dobře. Nehledí na čas, ani únavu a snaží se být prospěšné. Ať už pracují pro sebe, nebo pro ostatní.

Panny mají SMYSL PRO DETAIL. Píle a mnohdy ulpívání na jednotlivostech jim může přinést ovoce, ale i bránit v úspěchu. To se děje tehdy, pokud nejsou schopné se od příliš puntičkářského přístupu odpoutat a vidět svět více komplexně. Z Panny se tak může stát nepříjemný, malicherný a někdy dokonce i hádavý hnidopich.

Panny se uplatní všude tam, kde je třeba přesnost, střízlivý přístup a výborné analytické schopnosti.

ZÁJEM O ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL a mentální čilost. Pokud se jedná o typickou Pannu, tak se dříve, či později ve svém životě přikloní ke zdravému způsobu života. Panna bývá skromná a střídmost se projevuje i v oblasti stravování. Kvůli vrozené pracovitosti netrpí klasická Panna nedostatkem pohybu a přebytečných kilogramů se většinou snadno zbavuje. Zájem o zdraví přivedl mnohé Panny k lékařské profesi. Odvrácenou stranou zájmu o zdraví se v extrémním případě může stát hypochondrie.

Panny nejsou líné a rády trénují též svůj mozek. Často se něco učí, většinou i ve vyšším věku. Mohou se věnovat i učitelské profesi. Většinou radostně komunikují a někdy mohou být až upovídané .