Co přináší novoluní v Rybách 10.3. 2024

15.02.2024
Astrologie, Astrolog, horoskop
Astrologie, Astrolog, horoskop

Autor: Pavla Kopalová

Novoluní v Rybách - ideální čas pro nastavení záměrů, zahájení nových projektů, služby ostatním, uvolnění starých vzorců, zahájení odvykacích kůr a očistu ducha.

Novoluní z astrologického hlediska představuje začátek nového - lunárního cyklu - a proto se též spojuje s novými začátky a čerstvou energií.

Březnové novoluní ve znamení Ryb podpoří intuici, empatii a spiritualitu. Je tedy možné tuto energii využít k meditaci, stanovení záměru a vizualizaci toho, co chceme ve svém životě manifestovat.

Při nastavování záměrů během novoluní v Rybách je dobré se soustředit na aspekty, jako jsou duchovní růst, intuice, umělecká tvorba a služba ostatním.

Období novoluní může podpůrně působit při zahájení léčebných procesů jako jsou odvykací kůry, léčby duševních onemocnění, nebo léčby např. plísní v oblasti chodidel.

Úspěšně mohou být započaty zejména charitativní a inovativní projekty a projekty související s inovací bankovních systémů a zapojení nových technologií a např. umělé inteligence.

Je to vhodný čas na uvolnění starých vzorců, které již nejsou prospěšné, aby se vytvořilo místo pro nové začátky. V tomto období si můžeme snáze uvědomit místa, kde jsme zbytečně ustrnuli a promyslet si náš další postup a směr.

Každé novoluní se odehrává v jiném znamení zvěrokruhu, a proto je jeho energie vždy specificky ovlivněna charakteristikou tohoto znamení.

Přeji úspěšné a pohodové dny.